Nasza firma jest członkiem honorowym w Stowarzyszeniu Osiemnastka niosąc różnego rodzaju pomoc uczniom Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnego nr 1 Szkoła Podstawowa nr 18 w Bielsku –Białej.

Centrum9 wspiera ubogich uczniów, np dofinansowując do wyjazdu na kolonie letnie.

W wakacje, dnia 02.08 – 14.08.2017 roku odbył się wyjazd na Kolonię sportowo – turystyczną do Ustronia Morskiego. Na wyjazd zdecydowały  się 42 osoby.

Dla dzieci była przygotowana różnorodnie urozmaicona oferta wypoczynku, tj. zabytki i atrakcje regionu, zajęcia rekreacyjne, artystyczne, taneczne, sportowe, poznanie nadmorskiej przyrody, kąpiele w morzu, spacery przy zachodach słońca, zwiedzanie stadniny koni, mini ZOO, strzelanie z łuku, wycieczka do Dobrzycy, Kołobrzegu, rejs statkiem, oglądanie latarni morskiej, film w kinie 7D oraz wiele innych wycieczek, gdzie dzieci aktywnie spędzały czas w gronie przyjaciół.

Uczestnicy kolonii wrócili wysportowani, wypoczęci z nowymi umiejętnościami, bogatsi o nowe doświadczenia, pełni siły i pięknych wspomnień.

Planowane cele zostały zrealizowane zgodnie z programem, a dzieci wróciły do domów z uśmiechem pełne wiedzy i chęci realizacji marzeń o lepszym życiu.

Cieszymy się, że nasz wkład ma duże znaczenie. Pomoc działa długofalowo i zmienia coś więcej niż tylko zewnętrzne okoliczności. Dlatego my czujemy radość z pomagania.

Centrum9 to nie tylko finanse, kredyty i wszystko co tym związane, nasza firma wspiera różnego rodzaju przedsięwzięcia sportowe czy też edukacyjne

Centrum9 jest sponsorem K.S. ROW Rybnik, jest także członkiem honorowym w Stowarzyszeniu 18-nastka gdzie pomaga uczniom ze szkoły nr 18 z Bielska-Białej w organizowaniu dla nich różnych zabaw tanecznych, imprez artystycznych.

Centrum9 wspiera również ubogich uczniów z tejże szkoły organizując paczki świąteczne czy dofinansowania do kolonii letnich.