Nasza kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie pomocy prawnej.

Naszym klientom oferujemy pomoc w zakresie prawa cywilnego oraz upadłościowego. Naszym głównym priorytetem jest chęć niesienia pomocy osobom, które mają problemy z zadłużeniem.Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi prawnikami (radcami prawnymi i adwokatami) doradcami podatkowymi, notariuszami, komornikami oraz syndykami masy upadłościowej.

Oferujemy profesjonalną obsługę przy sporządzaniu wniosku o upadłość konsumencką wraz z całym kompletem potrzebnej dokumentacji. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób rzetelnie analizując jego sytuację, potrzeby i oczekiwania.


Co ważne porada telefoniczna jest bezpłatna!


Upadłość konsumencka to możliwość wyjścia ze spirali zadłużenia. Ma ona na celu zmniejszenie bądź całkowite anulowanie niespłaconych zobowiązań. Wniosek o upadłość może złożyć osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej.

Jesteś osobą niewypłacalną, która ma opóźnienia w spłatach kredytu/pożyczki? Nie masz pieniędzy na spłatę zobowiązań i znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej to upadłość konsumencka jest dla Ciebie.

Zapraszamy na nieodpłatną poradę, który wyjaśni czym jest upadłość konsumencka, przeanalizuje Twoją sytuację i przedstawi najlepsze rozwiązanie, aby pomóc Ci uwolnić się od długów.

Każda sytuacja, która doprowadziła do powstania zadłużenia jest dokładnie analizowana pod różnym kątem w sposób odpowiedni i indywidualny dla każdego klienta (konsumenta) .


Korzyści jakie niesie ogłoszenie upadłości konsumenckiej:
dzięki upadłości konsumenckiej z pomocą naszego doradcy możesz zacząć “nowe życie” bez żadnych długów

  • nie będziesz musiał się martwić o pieniądze na spłatę powstałych zobowiązań
  • odzyskasz spokój psychiczny (bez ciągłych telefonów od windykatora)


Rafał Blaut Biuro Usług Prawnych 
ul. Bielska 37, 43-340 Kozy woj śląskie

Nip 9372210773

Oddział w Będzinie
Ul. Małachowskiego 46, 42-500 Będzin

nr konta bankowego 92 1140 2004 0000 3902 8023 4564

telefon +48 504-428-690, 508-311-311
mail biuro@bup24.pl